Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit për biçikletë SCOSCHE HandleIT Pro

Kodi i produktit:
233549
E rrotullueshme:
EAN:
0339910636932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
Gjerësia [mm]:
76.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkoni me biçikletën tuaj dhe telefonin celular në çdo terren. Scosche HandleIt Pro siguron që mban telefonin celular në kushtet më të vështira. Scosche HandleIT Pro është një mbajtës biçikletash i papërshkueshëm nga uji për telefonat me një madhësi maksimale prej 160 x 80 mm. Prandaj është i përshtatshëm për telefonat me një ekran prej rreth 5.5 ". Ky mbajtës i madh është i pajisur me një sistem inovativ të montimit që është i përshtatshëm për pothuajse çdo madhësi të manovrave. Avantazhi i madh është instalimi i lehtë. Ju nuk keni nevojë për ndonjë njohuri të veçantë ose mjete. Kllapa gjithashtu mund të rrotullohet 360 ° në mënyrë që të mund ta përdorni telefonin tuaj në të dy orientimet e portretit dhe të peizazhit. Mbajtsja është rezistent ndaj ujit dhe kushteve të tjera të motit. Vendoseni telefonin në këllëf në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë me një zinxhir të papërshkueshëm nga uji që është e tëra. Shtresa e tejdukshme e rastit gjithashtu mban tiparet e kontaktit të telefonit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
0339910636932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
Gjerësia [mm]:
76.2
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PSC-361
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia maksimale:
160
Lartësia [mm]:
140
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë dhe bori
Mbajtëse për:
Celularë, Kamerë (për jashtë)
Prodhuesi:
Scosche
Trashësia [mm]:
19,05
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE