Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse e celularit për motorçikletë SCOSCHE XL

Kodi i produktit:
233552
E rrotullueshme:
EAN:
0339910584608
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një mënyrë e shkëlqyeshme për të bashkëngjitur telefonin tuaj celular në ndonjë timon. Ky është mbajtesi magnetik i Handlebar Scosche. Mbajtësi Magnetik i Scosche është një zgjidhje e shkëlqyer! Kjo do të sigurojë që pajisja juaj të jetë e sigurt në timon dhe të mos lëvizë. Magnete të fuqishme dhe 100% të sigurta mbajnë pajisjen tuaj të sigurt në vend edhe në rrugët më të ngarkuara dhe janë 100% të sigurta për smartphones, tableta, GPS dhe pajisje të tjera celulare. Çdo gjë që nevojitet për të mbledhur pajisjen tuaj është përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
0339910584608
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PSC-308
Lansuar:
27. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Magnetike, për biçikletë dhe motor
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE