Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse + karikues CellullarLine, e zezë

Kodi i produktit:
236789
EAN:
8018080317873
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pilot Active Wireless është një mbajtës telefoni për makina, me thithës shumë të fuqishëm duke e bërë atë të përsosur për të gjithë telefona me rimbushje pa kabllo. Teknologjia speciale Wideactive 1 e karikimit pa tela shton fuqinë në telefon me rrymë të vazhdueshme dhe parandalon mbinxehjen. Përveç kësaj, mbajtësi ju lejon të përdorni të gjitha butonat dhe ekranin e telefonit gjatë rimbushjes. Në pako përfhsihet një kabllo microUSB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8018080317873
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
PILOTACTWIRELESSK
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, thithëse
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
CellularLine
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE