Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse magnetike për makinë Mcdodo, e artë / rozë

Kodi i produktit:
232869
EAN:
6921002616713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CM-1671

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajeni celularin tuaj afër vetes gjatë vozitjes me makinë me ndihmën e mbajtëses praktike magnetike që ju sjell Mcdodo. Aksesori është pajisur me 4 magnet të fuqishëm neodymium që e mbajnë celularin tuaj në çfarëdo këndi që dëshironi pa problem. Aksesori me ngjyrë të artë me nuancë të rozës mund të vendoset në grilat e ventilimit në makinën tuaj dhe kështu ju mundëson që të keni celularin afër dorës tuaj dhe këndit të shikimit në çdo moment që ju nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921002616713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CM-1671
Lansuar:
20. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, grilë ventilimi, magnetike
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Mcdodo
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE