Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse magnetike për telefon YENKEE YSM 501MG

Kodi i produktit:
226513
EAN:
8590669218189
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
30015243

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Yenkee, është një prodhues i njohur botërisht për pajisje kompjuterike, si dhe pajisje të periferike të tilla për tableta apo telefona të mençur. Yenkee YSM 501MG është një mbajtëse universale magnetike për telefonat mobil, e cila vendoset në rrjetën e ventilimit të veturës. Kjo mbajtëse ka dy pozicione, e cila e bën të përshtatshme në çdo kohë. Për të kapur telefonin tuaj përdor magnet, të cilët janë të ndërtuar në mënyrë që të mos pengojnë funksionimin e paisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669218189
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
30015243
Lloji i mbajtësit:
Magnetike, në grilë ventiluese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE