Mbajtëse për telefon Trust Bari Flexible, kuqe

14.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42€ në muaj  

236874
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6
EAN:
2171890900430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
80 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
22494
Lansuar:
18. 5. 2018
Lartësia maksimale:
160
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Trust
Ueb-i i prodhuesit:
Trust.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera