Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse SCOSCHE MagicMount për pasqyrë të makinës

Kodi i produktit:
233522
E rrotullueshme:
EAN:
0339910602418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SCOSCHE Magic Mount Rear View është një sistem magnetik i montimit për montim të përshtatshëm të telefonave, tabletëve, kamerave, navigacionit GPS dhe pajisjeve të tjera. Nuk është e këshillueshme të kombinoni mbajtësen me pajisje që kanë hard disk (HDD) - ato mund të dëmtohen. Kjo pajisje vendoset ne pasqyren e përparme të veturës. Ju e lidhni pajisjen me mbajtësin magnetik me një etiketë magnetike vetë-ngjitëse. Këto etiketa janë pjesë e sistemit magnetik. Ka disa mënyra për t'i përdorur ato. Vendosni etiketën magnetike nën kapak, në kapakun e pasmë ose direkt në pajisje. Por, kini kujdes që të zgjidhni vendin e duhur në pajisje për të shmangur karikimin pa wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
0339910602418
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PSC-1005
Lansuar:
27. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për pasqyrë
Mbajtëse për:
GPS, celular, tablet
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE