Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë GARMIN Vívomove, rrip i lëkurës i artë (S/M)

Kodi i produktit:
222722
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
010-01850-15
Lansuar:
20. 9. 2017
Materiali i rripave:
Lëkurë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
374.50 
Ju kurseni : 72.00   (19%)
302.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 50.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stili, eleganca dhe një sërë veçorish të përparuara, janë karakteristikat e orës GARMIN Vivomove HR. Kjo orë është e pajisur me matje të aktivitetit ditor dhe normat e zemrës, hapësirë të caktuar me prekje, regjistrim të profileve të aktivitetit për vrapim, ecje, ushtrime dhe kardio, si dhe teknologjinë Bluetooth wirelesses për të parë njoftimet rreth mesazheve SMS dhe telefonatave hyrëse. Jetëgjatësia e baterisë së orës është deri në 5 ditë, dhe mbushja bëhet me kabllo USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
010-01850-15
Lansuar:
20. 9. 2017
Materiali i rripave:
Lëkurë
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Bazë metali
Pesha [g]:
56.5
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE