Orë e mençur MYKRONOZ ZeCircle 2, e kaltër

Kodi i produktit:
201949
EAN:
8137610216162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi i prodhuesit:
KRZECIRCLE2-BLUE
Lansuar:
8 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 17.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora e mençur MYKRONOZ ZeCircle 2 me shumë funskione operative, është pajisje shumë funksionale e cila përdoret nga njerëz që duan ti kenë të gjitha në një vend. Pajisja ka ekran LCD të gjerë me ngjyrë në të cilin i shfaqë funksionet e saj, ka të integruar teknologjitë e fundit për orët e dorës, është pajisje shumë elegante dhe gjithsej pajisja ka disa funksione: Ka ekran touchscreen, matë hapat gjatë ecjes, distancën, tregon kaloritë e humbura gjatë ushtrimeve, ka lajmërime me dridhje dhe për rezultate më të mira lidhet me telefonin tuaj, në të cilin edhe jep mundësi për qasje në email, sms apo thirrje. Pajisja ka ekran të pastër me ndarje, shpenzon shumë pak bateri gjatë funksionimit (5 ditë) dhe ka ngjyrë elegante të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8137610216162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi i prodhuesit:
KRZECIRCLE2-BLUE
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
21
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE