Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Xiaomi Mi Sports, zezë/gjelbër

Kodi i produktit:
228481
Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekran ekonomik me diagonale 1.28 '', që i përgjigjet dritës së jashtme dhe ka rezistencë IP68. Lidhet në kyçin e dorës tuaj me anë të rripit 20 mm, gjatësia e rripit 11 + 8.5 cm. Matësi i shpejtësis i integruar, sensori i rrahjeve të zemrës, GPS dhe Glonass mundësojnë ndjekjen e lëvizjeve me saktësi të lartë. . Me anë të teknologjisë Bluetooth 4.0 BLE, ju mund të lidheni me telefonin tuaj, duke pasur një pasqyrë të njoftimeve të rëndësishme. Është kompatibil me Android 4.4, iOS dhe më të ri. Ekrani është shumë më efektiv kundrejt rrezeve direkte të diellit. Peshon vetëm 32 gramë. Ka bateri Li-pol me kapacitet prej 190 mAh. Koha e mbushjes është 2.5 orë, gjithashtu mbështet karikimin pa tel. Jeta e baterisë arrinë deri në 45 ditë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
17168
Lansuar:
9. 1. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
32
Prodhuesi:
Xiaomi

Bashkangjitja Orë e mençur Xiaomi Mi Sports edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE