Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Garmin vívofit junior2 Avengers

Kodi i produktit:
235185
EAN:
753759187002
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-02
Matje e pulsit:
Pa mbështetje

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 16.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit Smart Garmin do të vlerësohet jo vetëm nga prindërit, por edhe nga fëmijët që do të jenë të këndshëm në informimin e tyre rreth aktivitetit të tyre fizik gjatë gjithë ditës. Ky matës i aktivitetit vjen me ekran me ngjyrë, i lexueshëm edhe në rrezet e diellit direkte. Poashtu matësi është i pajisur merrip të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, për perimetrin e dorës 130-175 mm. Produkti vepron si një hapamatës, duke numëruar sa hapa në ditë fëmijët ecin dhe se si ata kryejnë në krahasim me anëtarët e tjerë të familjes. Gjithashtu llogaritë se sa minuta në ditë fëmijët shpenzojnë në një lëvizje të shëndetshme dhe tregon dhe sa herë i përmbushin qëllimet minimale 60-minutëshe ditore. Ju keni aplikacion nën kontrollin tuaj si prind, shkarkoni falas (për Android dhe iOS) dhe krijoni një familje virtuale në nisjen e parë për të lidhur të gjithë anëtarët e familjes tuaj duke përdorur pajisjet e Garmin. Nuk ka nevojë ta karikoni, sepse vjen me bateri me më shumë se 1 vit të funksionimi. Një lidhje me valë Bluetooth përdoret për të transferuar të dhëna midis matësit të aktivitetit dhe telefonit celular, dhe éshtë rezistent ndaj ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759187002
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
010-01909-02
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Pesha [g]:
17.5
Prodhuesi:
GARMIN
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Orë SMART Garmin vívofit junior2 Avengers edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE