Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

ADATA PT100 10000mAh

Kodi i produktit:
213295
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
285
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA PT100 10000mAh është bateri shtesë për telefona. Është shumë i përshtatshëm, kompakt dhe bartet shumë lehtë. Ka kapacitet shumë të madhë prej 10000 mAh që mundëson rimbushjen e telefonit shumë herë, varësisht nga kapaciteti i telefonit. Ka dy porta USB dhe ka dritë LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366961135
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
APT100-10000M-5V-CBKGR
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140
Pesha [g]:
285
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE