Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri ( Powerbank) Forever JS-100 12 000 mAh me kabllot startuese

Kodi i produktit:
212630
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Prodhuesi:
Forever
Pesha [g]:
700
Përmasat [H x W mm]:
280 x 230 x 52

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 14.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria inovative (Powerbank) Forever JS-100 shërben për ndezjen e makinës nëse nuk arrin të merr rrymë nga akumullatori. Bateria ka kapacitet 12000 mAh, voltazh 15 V DC 1 A, 2x porte USB, dritën LED dhe mund të rimbushet brenda 4 orëve. Në pako përfshihet karikuesi, kablloja për iPhone 4 dhe iPhone 5, kabllot mini USB dhe micro USB si dhe kabllot për ndezje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5900495380074
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
12 000
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER12000TF
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Plastikë
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
280 x 230 x 52
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE