Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Freskuese Arctic Cooling Breeze, USB për desktop, e kaltërt

Kodi i produktit:
220389
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 
Ju kurseni : 7.00   (31%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në ditët e nxehta të verës, përdoruesi duhet të kujdeset jo vetëm për të ftohur mirë kompjuterin dhe komponentët e tij, por edhe ta vlerësojë këtë aksesor praktik të bërë nga Arctic Cooling. Arctic Breeze është një freskues portativ me cilësi të lartë që do të bëjë punën tuaj dhe argëtimin më të këndshëm në ditët e nxehta. Baza e freskuesës është një bazë e qëndrueshme që do të mbajë atë në këmbë ku duhet të qëndrojë. Kontrolli i shpejtësisë së ftohjes në 800 deri 1800 rpm është gjithashtu në bazë. Edhe me shpejtësi të lartë 1800, freskuesja 96mm do të ofrojë nivele të ulëta të zhurmës. Furnizimi me energji është zgjidhur nga një përshtatës standard 230 V AC dhe ndërfaqja USB për rritjen e lëvizshmërisë së përdoruesve dhe mundësinë për të lidhur freskuesen p.sh. në një laptop. Kabllo USB 1.8 metra është plotësisht e mjaftueshme për t'u lidhur me një kompjuter desktop. Dimensionet e pajisjes janë 96 x 186 x 100 mm dhe peshon 265 g.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE