Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB ftohës AKASA AK-UFN01-BK, i zi

Kodi i produktit:
157837
EAN:
4710614535046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-UFN01-BK
Lansuar:
14 Gusht 2014
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ventilatori ftohës i kompanisë AKASA me një dizajn elegant i përbërë nga materiali aluminit me ngjyrë të zezë. AKASA është pajisje e cila ju shërben personave që punojnë gjatë para pajisjes kompjuterike dhe nuk kanë kohë për freskim jashtë vendit të punës apo për ndërprerjen e lojës, Kompania AKASA ka menduar edhe për ju, duke prodhuar ventilatorin ftohës me sistem lidhje me USB me gjatësi të kabllos 1.1 cm, me shpejtësi të rrotullimit 2500 rrotullime për minutë dhe me mbështetës special me mbajtëse gome, të cilin mund ta vendosni pranë vendit ku ju punoni apo doni të pushoni. Ventilatori ka dimensione 150 x 160 x 85 mm dhe peshon vetëm 310 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614535046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-UFN01-BK
Lansuar:
14 Gusht 2014
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE