Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Arctic Cooling Summair Light, USB

Kodi i produktit:
220388
EAN:
872767008755

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni një ventilator të lehtë, portativ ARCTIC Summair Light USB për freskim në ditët e nxehta të verës dhe për rehati gjatë gjithë vitit. Ky është një ventilator portativ, kompakt dhe i lëvizshëm me diametër 92 mm me shpejtësi 900 - 2100 rpm. Ideal për freskim në shtëpi apo në zyrë. Furnizohet me energji përmes një lidhësi USB.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
872767008755

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE