Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank GoGEN 20,000 mAh, i zi

Kodi i produktit:
200818
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
GoGen
Pesha [g]:
470
Përmasat [H x W mm]:
82 x 24 x 169

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisje, qoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania GoGen ka sjellë këtë Power Bank GoGEN, i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Ka kapacitet prej 20,000 mAh dhe një dritë Led që ju informon për gjendjen e baterisë. Ky Power Bank është i përshtatshëm për përdorim nga telefonat e mençur, iPod, Gps, Mp3 dhe kamera të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8592417060552
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
GOGPB200002BGR
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Plastikë
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
82 x 24 x 169
Pesha [g]:
470
Prodhuesi:
GoGen
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE