Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank 7000 mAh RECCI - i bardhë

Kodi i produktit:
209143
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049077483
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Power Bank është pajisje që duhet gjithmonë ta keni me vete në punë, në rrugë apo pushime, në mënyrë që në çdo kohë të jeni të qashshëm. Ky mbushës ka kapacitet 7000 mAh dhe procesim tejet të shpejtë. Trup i tij është i qëndrueshëm e i hollë, ka skaje të rrumbullakosura, kontroll të thjeshtë dhe një dritë të vogël LED. Poashtu, është i lehtë për t'u bartur dhe përdorur. Ju vetëm duhet të lidhni me kabllo USB 2.0 apo Lightning dhe lehtësisht mund të mbushni telefonat, tabletat, MP3 player-at, apo pajisje tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049077483
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
7 000
Kodi i prodhuesit:
8596049077483
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
Lightning
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
125 x 59,5 x 12
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
EPICO
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE