Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank ADATA P12500D 12500mAh, i zi

Kodi i produktit:
225888
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712366966703
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rimbushni pajisjet tuaja në çdo kohë, në rrugë, në pushime apo në punë me mbushësin portativ ADATA P12500D. Ky mbushës ka kapacitet 12500mAh dhe mund të rimbush pajisje si, celular, tablet, mp3/mp4 player, PDA, kamerë dhe GPS përmes dy porteve USB të llojit A. ADATA P12500D rimbush pajisjet tuaj me energji 5V/2.1A përmes baterisë Li-ion, e cila, gjithashtu, mund të rimbushet kurdoherë përmes portit microUSB. Ky mbushës, poashtu, mbron të gjitha pajisjet gjatë karikimit nga tensioni i lartë, lidhjet e shkurtëra apo tejnxehja dhe vjen me dizajn tejet elegant me përmasa 141 x 63.5 x 22.5mm dhe peshë 295g. Veçori e këtij mbushësi është edhe ekrani digjital përmes së cilit shfaqet saisa e mbetur e energjisë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712366966703
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
12 500
Kodi i prodhuesit:
AP12500D-DGT-5V-CBK
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
63,5 x 141 x 22,5
Pesha [g]:
295
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE