Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Belkin 5000mAh, 1xUSB + kabllo microUSB, i zi

Kodi i produktit:
220815
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
745883738328
Energjia dalëse [A]:
2.4
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky powerbank Belkin 5000 mAh karikon pajisjen tuaj ku nuk ka qasje në energji elektrike. Gëzoni përmasa shumë kompakte, qëndrueshmëri të lartë dhe peshë të lehtë. Powerbank Belkin përmban një port USB-A që sjell deri në 2.4 amp për pajisjet e karikimit të shpejtë dhe të sigurt si telefonat e menqur, orat e menqura, byzylykët e fitnesit, kufje, altoparlantë, kamera dhe shumë të tjera. Dizajni i hollë lejon powerbank të futet në çanta ose xhep. Powerbank është gjithashtu i pajisur me tregues LED, ka dizajn të qëndrueshëm dhe peshon 132 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
745883738328
Energjia dalëse [A]:
2.4
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
F7U019btBLK
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
132
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE