Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Iron Man 2600 mAh, microUSB, USB

Kodi i produktit:
211555
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5015909415935
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
0.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rimbushni pajisjet tuaja në çdo kohë, në rrugë, në pushime apo në punë me mbushësin portativ Marvel. Ky mbushës ka kapacitet 2600mAh dhe mund të rimbush pajisje, si celular, mp3/mp4 dhe tablet përmes porteve microUSB dhe USB. Marvel rimbush pajisjet tuaj me energji 5V/1A përmes baterisë Li-ion 3.7V, e cila, gjithashtu, mund të rimbushet kurdoherë. Ky mbushës vjen me motive të Iron Man me përmasa 60 x 90 x 50mm dhe peshon 96g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5015909415935
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
0.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 600
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER2600IR
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ngjyra:
Motiv
Përmasat [H x W mm]:
60 x 90 x 50
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
Lazerbuilt
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE