Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank Samsung 5100mAh 15W USB-C, i kaltër Navy

Kodi i produktit:
218748
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8806088703947
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank Samsung EB-PG950CNE ka 5100 mAh kapacitet dhe rimbushë bateritë e pajisjeve tuaja pa asnjë problem. Ju do të vlerësoni madhësinë e tij kompakte, mundësinë e mbushjes së shpejtë dhe pamjen shumë elegante. Kjo power bank është e pajisur me një lidhje USB-C të dyanshme, e cila eliminon nevojën për orientimin e duhur të lidhësit gjatë vendosjes së kabllove. Ai ju ofron një mbushje shumë të shpejtë të smartfonëve, tabletëve, MP3 players dhe pajisjeve të tjera. Mbushni Samsung Galaxy S8 në 100 minuta nëse përdorni kabllo të mbushjes së shpejtë ose në 113 minuta me kabllo klasike. Mbushni Samsung Galaxy S8 + telefonin celular në 101 minuta nëse përdorni kabllo të mbushjes së shpejtë ose në 120 minuta me kabllo klasike. Ndërsa vetë power bank mbushet plotësisht për 180 minuta. Ka këto dimensione: 74.2 × 132.3 × 13.8 mm dhe peshon vetëm 151.3 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8806088703947
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 100
Kodi i prodhuesit:
EB-PG950CNEGWW
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x, USB-C 1x
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
74,2 x 132,3 x 13,8
Pesha [g]:
151,3
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE