Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

PowerBank RECCI, 7000 mAh, i kuq

Kodi i produktit:
209142
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049077476
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank është pajisje që duhet gjithmonë ta keni me vete në punë, në rrugë apo pushime, në mënyrë që në çdo kohë të jeni të qasshshëm. Ky mbushës ka kapacitet 7000 mAh dhe procesim tejet të shpejtë. Trup i tij është i qëndrueshëm e i hollë, ka skaje të rrumbullakosura, kontroll të thjeshtë dhe një dritë të vogël LED.

Poashtu, është i lehtë për t'u bartur dhe përdorur. Ju vetëm duhet të lidhni me kabllo USB 2.0 apo Lightning dhe lehtësisht mund të mbushni telefonat, tabletat, MP3 player-at, apo pajisje tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049077476
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
7 000
Kodi i prodhuesit:
8596049077476
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
Lightning
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Ngjyra:
Kuq
Përmasat [H x W mm]:
125 x 59,5 x 12
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
EPICO
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE