Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank ADATA PT100 10,000 mAh, i kaltër / rozë

Kodi i produktit:
213291
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
285
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerBank ADATA PT100 është një mbushës portativ me një kapacitet prej 10,000 mAh, i cili ju mundëson t'i mbushni pajisjet tuaja kur jeni në rrugë apo në ndonjë udhëtim dhe nuk keni mundësi furnizimi me energji elektrike. PowerBank-u rimbushet direkt nga porti USB në kompjuterin tuaj apo duke shfrytëzuar kabllon USB në energji elektrike. Është i dizajnuar për mbushjen e smartfonëve, tabletëve, sistemeve të navigimit apo pajisjeve tjera që mbushen përmes portit USB. Ka 2 porte, 1A dhe 2.1 A, teknologjinë FastCharge dhe një dritë LED si dhe kur nuk është në përdorim ndalet në mënyrë automatike 20 sekonda pas mbushjes së plotë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969896
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
APT100-10000M-5V-CTBPK
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Plastikë
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140
Pesha [g]:
285
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE