Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank ADATA PT100 10000mAh, 2x porte USB, ngjyrë kuqe/ portokall

Kodi i produktit:
213294
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
285
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerBank ADATA PT1000 është mjeti i përsosur për rimbushjen e pajisjeve tuaja derisa gjindeni në udhëtime të gjata apo thjesht nuk jeni afër prizave të shtëpisë. Ka kapacitet 10000 mAh, mban 2x porte USB dhe ka teknologjinë "Fast Charge" për rimbushje të shpejtë të pajisjeve. Ka 1 dritë flash si dhe indikatorin e mbushjes.

Vlerësimet

Faleminderit qe na e mundesoni te blejm nga shtepia.jam i kenaqur me produktin qe kam ble nga ju.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969889
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
APT100-10000M-5V-CRDOR
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Kuq
Përmasat [H x W mm]:
63 x 21,5 x 140
Pesha [g]:
285
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE