Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank FIXED Zen Power, 12 000 mAh, e verdhë / gjelbërt

Kodi i produktit:
234628
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680077748
Energjia dalëse [A]:
1, 2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A udhëtoni shpesh dhe doni të jeni në lëvizje? Powerbank FIXED Zen Power 12000 është aksesori i duhur për ju me një dizajn kompakt dhe sipërfaqe gome rezistente. PowerBank përmban teknologjinë Rapid Charge për karikim të shpejtë. Përveç kësaj, ka 2 porte USB 2.0, indikator LED të baterisë Li-Pol, porte dalëse 2x USB 5V / 1A + 5V / 2A, port hyrës Micro USB 5V / 2A. Ky mbushës ka efikasitet rreth 75%, të paktën 500 cikle karikimi dhe vjen me dimensione 118 x 65 x 20.5 mm. Vjen me ngjyrë të verdhë / gjelbërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680077748
Energjia dalëse [A]:
1, 2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
12000
Kodi i prodhuesit:
FIXPB-POW12-LI
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium Polimer)
Ngjyra:
E gjelbër
Përmasat [H x W mm]:
65 x 118 x 20,5
Prodhuesi:
FIXED
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE