Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank Forever PTB-01 TFO Premium, 10 000 mAh Qualcomm, 2x USB-A

Kodi i produktit:
233006
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5900495456205
Energjia dalëse [A]:
2.5
Energjia hyrëse [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani paisjen tuaj elektrike gjithmonë të karikuar dhe qëndroni të lidhur me shoqërinë përmes Power Bank xhepi Forever PTB-01 FTO. Me dizajn praktik dhe kompakt është zgjidhja ideale për udhëtime të gjata duke ju mundësuar që ta mbani pranë vetes kudo. Vjen me një kapacitet prej 10000 mAh i cili do ta karikojë pa problem jo vetëm telefonin, por edhe tabletët, MP3 me shpejtësi të madhe. Ka dy porte USB-A që ju mundësojnë të karikoni dy paisje menjëherë. Statusi i baterisë mund të vërehet permesë dritave LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5900495456205
Energjia dalëse [A]:
2.5
Energjia hyrëse [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER10000TFQ
Lajmërues LED:
Lansuar:
19. 3. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium Polimer)
Materiali:
Metal
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi dalës:
5-12 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE