Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

PowerBank Forever PTB-01 TFO Premium 10 000 mAh

Kodi i produktit:
212520
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5900495415080
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerBank Forever PTB-01 TFO Premium është një mbushës portativ me një kapacitet prej 10,000 mAh, i cili mundëson t'i mbushni dy pajisje në të njëjtën kohë. Kjo pajisje ka dizajn ergonomik dhe shumë i përshtatshëm për ta marrë me vete kudo. Kjo pajisje ju mundëson t'i mbushni pajisjet tuaja kur jeni në rrugë apo në ndonjë udhëtim dhe nuk keni mundësi për furnizim me energji elektrike. PowerBank-u ka një port microUSB, 1x USB-A 2.1 dhe 1x USB 1A. Është i dizajnuar për mbushjen e telefonave të mençur, tabletëve apo pajisjeve tjera që mbushen përmes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5900495415080
Energjia dalëse [A]:
1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER10000TF
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Materiali:
Gomë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE