Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

PowerBank Forever TB-020 TFO, 20000 mAh

Kodi i produktit:
233003
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495434425
Energjia dalëse [A]:
2,1, 2,5
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Powerbank-u Forever vjen kapacitet prej 20,000 mAh dhe ka dy dalje USB. Ka dizajn elegant të zi dhe skaje të rrumbullakosura. Poashtu ka sipërfaqe e cila nuk rrëshqet. Ky powerbank ka fuqi dalëse 2.5 A dhe LED praktikë që tregon informacionin rreth statusit të baterisë. Mund të përdoret karkim të telefonave celularë, tabletëve, MP3 player, GPS dhe pajisje të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495434425
Energjia dalëse [A]:
2,1, 2,5
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
20000
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER20000TF1
Lajmërues LED:
Lansuar:
19. 3. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Lithium Polymer)
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
200
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE