Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank LAMAX 10000 mAh, Quick Charge

Kodi i produktit:
225548
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB, USB-C
Prodhuesi:
LAMAX
Pesha [g]:
233
Përmasat [H x W mm]:
135 x 70 x 13

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerBanku LAMAX 10000 mAh, është paisja që mundëson karikimin e telefonit tuaj në vende ku nuk ka prizë elektrike. Mundëson karikim të shpejtë dhe është kopatibil me telefon celular, tabletë, mp3 player dhe pajisje të tjera. Është pasije e mrekullueshme për të udhëtuar, në pushime apo në natyrë. Ju gjithmonë do të jeni i sigurt se pajisja juaj do të ketë energji. Kjo rezervë kompakte është e vogël në madhësi dhe e lehtë në peshë, duke e bërë të lehtë për të transferuar. Mbështet karikimin e shpejtë 3.0 ka dy porte USB për hyrje dhe dalje. Llogarit statusin e karikimit dhe e paraqet atë me anë të LED. Ka trup metalik shumë të qëndrueshëm, ofron mbrojtje nga mbitensionit, mbinxehja dhe mbingarkesa.

Vlerësimet

Works awesome
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8594175352450
Energjia dalëse [A]:
3
Energjia hyrëse [A]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000
Kodi i prodhuesit:
8594175352122
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB, USB-C
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Metal
Ngjyra:
Hiri
Përmasat [H x W mm]:
135 x 70 x 13
Pesha [g]:
233
Prodhuesi:
LAMAX
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE