Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank Viking Smartech II, Quick Charge 3.0, 40000mAh, i hirtë

Kodi i produktit:
227035
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
Lidhësit hyrës:
DC
Prodhuesi:
Viking
Pesha [g]:
1 155
Përmasat [H x W mm]:
195 x 150 x 28

Si të porosisim në Gjirafa50?

166.50 
Ju kurseni : 6.66   (4%)
159.84 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 26.64 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Viking Smartech II është powerbank shumë i fuqishëm me aftësinë e karikimit të shpejtë Qualcomm QC3.0 dhe kapacitet prej 40000 mAh. Posedon 9 lloje të sistemeve moderne të mbrojtjes elektronike. Ofron fuqi të mjaftueshme jo vetëm për laptopë, por edhe për pasije të tjera më të vogla. Ka 6 faza të rregullueshme të tensionit të daljes. Për t'u lidhur me paisjen tuaj ka porte si: 2x USB dhe 1x USB-C. Një dizajn alumini dhe një kontroll i thjeshtë i tij siguron besueshmërinë maksimale dhe kënaqësinë e përdoruesit. Tensioni i dalës: DC-OUT - 5 V, 8,4 V, 9 V - 3.5 A (maksimum); 12 V, 16 V (në përputhje me 16.5 V), 20 V (19 V, në përputhje me 19.5 V) 4.7 A (maksimum). USB - 5 V, 9 V, 12 V - 3 A (mbështetje e karikimit të shpejtë) dhe USB-C - 5 V - 3.5 A (për MacBook). Përmasat e tij janë: 195 x 150 x 28 mm dhe peshon 1155 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
8595656504832
Energjia dalëse [A]:
3, 3,5, 4,7
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
40000
Kodi i prodhuesit:
VSMTII40G
Lajmërues LED:
Lansuar:
28. 11. 2017
Lidhësit dalës:
DC 1x, USB-A 2x, USB-C 1x
Lidhësit hyrës:
DC
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Alumin
Ngjyra:
Hiri
Përmasat [H x W mm]:
195 x 150 x 28
Pesha [g]:
1 155
Prodhuesi:
Viking
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V, 16 V, 20 V
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE