Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës EPICO Flexi për iPhone 6 Plus/6S Plus/7 Plus/8 Plus

Kodi i produktit:
226930
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049091328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami special EPICO FLEXI GLASS për telefon celular 6 Plus / 6S Plus / 7 Plus / 8 Plus është bërë prej xhami të shkrirë me cilësi të lartë, dhe do ta mbaj ekranin e telefonit të përkryer pa gërvishtje dhe gjithashtu do të sigurojë qartësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe përgjigje të shpejtë ndaj prekjes. Ai plotëson standardin 9H, duke e bërë atë jashtëzakonisht të fortë, vetëm 0.2 mm hollë, me skaje të rrumbullakosura. Garanton ngjitjen shumë të saktë të qelqit në telefonin tuaj celular.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049091328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
15912151000004
Lansuar:
29. 11. 2017
Prodhuesi:
EPICO
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE