Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës PanzerGlass Edge-to-Edge për Xiaomi Mi 8 Lite, transparent

Kodi i produktit:
258245
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724080098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xham mbrojtës për mbrojtje të përsosur të ekranit të celularit tuaj Xiaomi Mi 8 Lite. PanzerGlass garanton qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe mbrojtje nga gërvishtjet dhe papastërtitë. Siguron 100% transparencë, mban një imazh të qartë në ekran, madje edhe rrit mprehtësinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724080098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 8 Lite
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
8009
Lansuar më:
29. 3. 2019
Mbulon të gjithë sipërfaqen e ekranit:
Prodhuesi:
PanzerGlass

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE