Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Screenshield për Apple iPhone X, me kornizë të zezë

Kodi i produktit:
226354
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603641511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të keni mbrojtje të besueshme dhe moderne për telefonin tuaj? Xhami mbrojtës ScreenShield 9H i dizajnuar për telefonin e modelit Apple Phone X, mbronë ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që xhami të jetë më rezistent se modelet paraprake, me trashësi vetëm 0.26 mm. Ky aksesor ka material nga qelqi dhe një shtresë të hollë prej silikoni, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603641511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
APP-TG3DBIPHX-D
Lansuar:
15. 11. 2017
Ngjyra:
Zezë
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE