Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës ScreenShield për Xiaomi Redmi Note 5A Global, zezë

Kodi i produktit:
229083
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603642884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi Note 5A Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Xhami mbrojtës ScreenShield vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron ekranin e telefonit tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky xham vjen me fortësi 9H dhe është 100% transparent. Xhami vjen me ngjyrë të zezë për telefonat Xiaomi Redmi Note 5A Global.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603642884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi Note 5A Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-TG25DREDNO5AG-D
Lansuar:
19. 1. 2018
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE