Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Nokia 3310, DUAL SIM, 32GB, portokalli

Kodi i produktit:
209166
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik
Trashësia [mm]:
12,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia 3310 është seria e celularëve më e popullarizuar dhe më nostalgjik në botë. Tani, me serinë më moderne, ajo ka mirëmbajtur dizajnin e vjetër mevija elegante dhe ka shtuar një mori karakteristikash të reja të teknologjisë më të fundit. I thjeshtë dhe i pastër Nokia 3310 është celular klasik me një mori karakteristikash bazike dhe të reja. Nokia ka mbajtur zilet klasike dhe lojën e famshme Snake, ka ekran më të madh me ngjyra dhe ka softuer më modern për përdoruesit. Karakteristika moderne Nokia 3310 i mbështet mënyrat moderne të komunikimit. Ju mund të shkruani emaile, në chat dhe të komunikoni në rrjete sociale. Thjesht hapeni aplikacionin dhe vazhdoni ta përdorni celularin. Poashtu aksesori mban një shfletues të uebfaqeve, mban kamerë të pasme me 2 megapiksela, të luani lojëra, të dëgjoni muzike në radio FM dhe të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Bateri me kapacitet të lartë Celulari vjen me kapacitet prej 1200 mAh të cilën mund ta përdorni deri në 1 muaj. Argëtohuni me celular pa pasur nevojë të mendoni për rimbushjen e tij. Zgjidh ngjyrën tuaj Nokia 3310 vjen në 4 ngjyra : Ngjyrë të kuqe, të verdhë, të kaltër dhe të hirtë që do të përshtatet me stilin tuaj. Është krijuar për 2 SIM kartela Jeni në pronësi të 2 SIM kartelave? Atëherë ky celular është zgjidhja ideale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6438409600615
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
800, 900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
744
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
A00028109
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
22,1
Lartësia [mm]:
115,6
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Memorie e brendshme [GB]:
16
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Nokia
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12,8
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Bashkangjitja Celular Nokia 3310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE