Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Aligator D200 dy kartele, i zi / i kuq

Kodi i produktit:
205850
Dual SIM:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni i thjeshtë i kompanisë Aligator modeli D200 me ngjyrë të zezë dhe kuqe me ekran me ngjyrë me dimension 1.8'', është telefon shumë funksional i cili mundëson përdorimin e dy kartelave në të njëjtën kohë, ky telefon preferohet nga personat që punojnë dhe kanë dëshirë që të bartin sa më pak gjësende më vete. Telefoni mundëson kohë të gjatë të bisedës 180 minuta dhe punon 6 ditë në formë stand by falë baterisë së qëndrueshme të tij me 1000 mAh. Karakteristikat kryesore që e bëjnë këtë telefon të veçantë janë: FM radio, posedimi i kalendarit, teknologjisë Bluetooth, orës, alarmit, flash dritës, kalkulatorit, mbushësit me port microUSB, jack-u 3.5 mm dhe kamera të modelit VGA në pjesën e prapme. Modeli D200 dallon nga modelet para tij për arsye së iu është dhënë mundësia për rritje të memories së brendshme me port të veçantë për kartë të memories MicroSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8595181102220
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
48
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
144
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
600
Kodi i prodhuesit:
AD200BR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
3
Lartësia [mm]:
114
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
1,8
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13

Bashkangjitja Telefon Aligator D200 dy kartele edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE