Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CUBE1 VF400, 2.4 ", 1GB RAM, 8GB, i zi

Kodi i produktit:
267737
Besueshmëria:
100
Memoria operuese GB:
1
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Cube 1 VF400 është një celular i thjeshtë me një tastierë për komunikim të përditshëm dhe DualSIM. Një tastierë me butona të mëdhenj është e përsosur për të moshuarit. Ai gjithashtu jep një ekran të lexueshëm lehtë dhe shkëlqen në thjeshtësi dhe peshë të lehtë. Cube 1 VF400 është një celular për njerëzit që kërkojnë një pajisje me operacion të thjeshtë dhe intuitiv. Celulari mund të plotësojë lehtësisht nevojat themelore të komunikimit për pranimin dhe realizimin e thirrjeve në brezin e frekuencës GSM 900/1800 MHz. Trupi i celularit vjen në një dizajn kompakt dhe butonat janë të rehatshëm. Celulari ka shumë karakteristika klasike. Ai ka një kamerë 1.3 Mpx, lidhje Bluetooth, music player, kalkulator, kalendar, orë, alarm, buton SOS, marrës GPS, ose radio FM. Ju gjithashtu mund të futni një kartë microSD me madhësi deri në 32GB në celularin tuaj për të ruajtur muzikën tuaj të preferuar. Cube 1 VF400 ka dy slote për kartela SIM. Ekrani i këtij celulari është 2.4 " me rezolucion 240 x 320 piksel. Ai mbështet kartelat e memories microSD (max. 32 GB) dhe ka një lidhës audio 3.5 mm. Dimensionet e celularit janë 104.2 × 51.5 × 19.2 mm dhe peshon 107 gram. Celulari mundësohet nga një bateri 800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Dual SIM:
EAN:
8590977022416
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë mAh:
800
Kodi:
MTOSCUVF40050
Lansuar:
16. 8. 2019
Lidhës:
3.5mm TRRS, micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Memoria operuese GB:
1
Memorie e brendshme GB:
8
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Cube
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 QVGA
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
1.3
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32
Standardet e celularit:
GSM
Ueb-i i prodhuesit:
Cube1mobile.com

Bashkangjitja Celular CUBE1 VF400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE