Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Nokia 3310, Dual Sim, i verdhë

Kodi i produktit:
209165
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik
Trashësia [mm]:
12,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia 3310 ka ruajtur elegancen e saj në një formë moderne, dhe ka shtuar veçori të reja dhe përmirësime të ndryshme. Megjithatë, është ende një telefon i thjeshtë, siç e dimë nga e kaluara. Ka nje ekran 2.4" LCD me rezulucion 240 x 320 piksels. Posedon memorie 32GB me mundësi zgjërimi përmes kartës micro SD dhe kamere 2 megapixel. Është i pajisur me një port për kufje 3.5 mm, SIM të dyfishtë, FM radio, aftësia për të komunikuar nëpërmjet rrjeteve sociale, bateri 1200mAh, WIFI dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6438409606143
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
800, 900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
744
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 200
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
22,1
Lansuar:
4 Mars 2017
Lartësia [mm]:
115,6
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Memorie e brendshme [GB]:
0,016
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Nokia
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12,8
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Bashkangjitja Celular Nokia 3310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE