Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon Blaupunkt Car, i verdhë

Kodi i produktit:
272294
Besueshmëria:
100
Madhësia e ekranit inç:
1.8
Trashësia mm:
20.3
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Bluetooth:
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
48
Kapaciteti i baterisë mAh:
600
Lansuar:
11. 10. 2019
Lartësia mm:
109
Lidhës:
3.5mm TRRS, micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit inç:
1.8
Numri i kartave SIM:
1
Prodhuesi:
Blaupunkt
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
160 x 128 qqVGA
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
0.3
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia mm:
20.3
Ueb-i i prodhuesit:
Blaupunkt.cz

Bashkangjitja Telefon Blaupunkt Car edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE