Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon celular myPhone HALO S, i kuq

Kodi i produktit:
240453
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
TFT
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MyPhone HALO S ka një ekran me ngjyra 2.8 "me rezolucion 320 x 240 piksela dhe numër të lexueshëm. Mbështet karta të memories microSD (deri në 32GB). Dimensionet e telefonit janë 110.2 x 57.2 x 17.2 mm dhe operon me një bateri Li-Ion me kapacitet prej 1000 mAh e cila zgjat deri në 10 ditë ose 4 orë kohë bisede.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5902983602095
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,2
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1000
Kodi i prodhuesit:
TELMYSHALOSRE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lansuar:
19. 7. 2018
Lartësia [mm]:
110,2
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
17,2

Bashkangjitja Telefon celular myPhone HALO S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE