Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon celular Pelitt Mini 1, 1.44", 32MB RAM, 32MB, i zi

Kodi i produktit:
228189
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
1,44
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
176 x 144

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pelitt Mini 1 është një celular i vogël dhe i thjeshtë i dizajnit klasik për komunikim të përbashkët dhe nëse nuk keni nevojë për karakteristika komplekse të mençura, mund të jetë një opsion interesant. Celulari mund të sigurojë lehtësisht nevojat themelore të komunikimit në brezat e frekuencave GSM 850/900/1800/1900 MHz. Ai përmban kamerë 0.3 MP, Bluetooth, shikues imazhi, luajtës muzike dhe videosh, orë alarmi, ose radio FM. Ju gjithashtu ju mund të futni një kartë microSD në celularin tuaj për argëtimin tuaj të preferuar. Pelitt Mini 1 ka një ekran me ngjyra 1.44 " me rezolucion prej 176 x 144 px dhe karaktere të lehtë për t'u lexuar. Celulari ka edhe një lidhës 3.5 mm për kufje. Dimensionet e tij janë 93 x 35 x 15 mm dhe pesha 70 gram. Funksionimi i tij është mundësuar nga një bateri me kapacitet prej 400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595651900073
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
400
Lartësia [mm]:
93
Lidhës:
3.5mm (TRRS), Mini USB
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
1,44
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
Pelitt
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
176 x 144
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM

Bashkangjitja Telefon celular Pelitt Mini 1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE