Telefon celular Pelitt Mini 1, i zi

Kodi i produktit:
228189
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
1,44
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
176 x 144

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pelitt Mini 1 është një telefon celular shumë i vogël dhe i thjeshtë me dizajn klasik, për komunikim të përbashkët dhe nëse nuk keni nevojë për karakteristikat komplekse të zgjuara, ao mund të jetë një opsion interesant. Ai do t'ju ofrojë opsionet themelore të komunikimit në një dizajn elegant dhe meny të lehtë për t'u përdorur. Pelitt Mini 1 është i përkryer për njerëzit që kërkojnë rehati në thjeshtësi. Ky telefon përfshin një kamerë 0.3 Mpx, lidhje Bluetooth, shikues imazhi, dëgjues për muzikë dhe video, orë me alarm, ose radio FM. Gjithashtu mund të futni një kartë microSD në telefonin tuaj për argëtimin tuaj të preferuar. Telefoni ka ekran 1.44 " me një rezolucion prej 176 x 144 piksel. Dimensionet e tij janë 93 x 35 x 15 mm dhe peshon 70 gram. Ai poashtu ka një bateri 400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595651900073
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
35
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
400
Lartësia [mm]:
93
Lidhës:
3.5mm (TRRS), Mini USB
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
1,44
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
Pelitt
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
176 x 144
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM

Bashkangjitja Telefon celular Pelitt Mini 1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE