Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon Sencor Element P020, argjendtë

Kodi i produktit:
178050
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor Element P020 është i pajisur me një ekran të qartë 2,4 "TFT me rezolucion prej 240 x 320 piksel. Memoria e telefonit mund të zgjerohet deri në 8GB duke përdorur një kartë memorike microSD. Mund të kap imazhe cilësore me kamerën me rezolucion 0.3 Mpix. Telefoni gjithashtu vjen me një portë për kufje 3.5mm dhe një portë standarde microUSB. Poashtu mbështet teknologjinë Bluetooth wireless, dhe operon me një bateri 500 mAh që mund të qëndrojë deri në 300 orë në gjendje gatishmërie. Mund të lidhet rrjetet GSM në frekuencat 900/1800 MHz.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8590669172139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.5
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
30013852
Lansuar:
10. 9. 2015
Lartësia [mm]:
122
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Sencor
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0.3
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
11,3

Bashkangjitja Telefon Sencor Element P020 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE