Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Alcatel 2003D, i hirtë

Kodi i produktit:
242492
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alcatel 2003D është celular i thjeshtë që do ju mundësoj të lidheni me gjithë botën me përbërësit elektronik bazik dhe baterinë me kapacitet të lartë dhe jetëgjatësi afatgjate. Celulari do të bëhet shoqëruesi i përsosur i juaj kudo që shkoni. Celulari mban ekranin me ngjyra me madhësi 2.4" dhe 320 x 240 rezolucion, mban 4MB RAM memorie, ju ofron mbështetje për microSD kartelë deri në 32GB, mban kamerën VGA me 1.3 megapiksela, është pajisur me baterinë me kapacitet prej 970 mAh dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
4894461778914
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
970
Kodi i prodhuesit:
2003D-2AALE51
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
6
Lansuar:
10. 8. 2018
Lartësia [mm]:
118
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
72
Prodhuesi:
ALCATEL
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
10,3

Bashkangjitja Alcatel 2003D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE