Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aligator A321, dual SIM, SOS, i bardhë

Kodi i produktit:
209910
Dual SIM:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari Aligator është i dizajnuar posaçërisht për të moshuar, ka taste me numra të mëdhenjë që lehtësisht shtypen dhe tastin special SOS. Tasti SOS shërben për dërgim të mesazheve emergjente numrave të caktuar më herët dhe dërgimin e lokacionit të vendodhjes së celularit. Aligator vjen me ekran me ngjyra TFT me rezolucion 128 x 160 piksel. Ky celular ka të gjitha funksionet bazike të telefonit, si thirrje dhe SMS, ruajtjen e 500 kontakteve dhe ruajtjen e SMS-ve (deri në 50 të tilla). Alcatel, poashtu, ka hapësirë për microSD (me kapacitet maksimal deri në 32GB), hapësirë për 2 SIM kartela dhe një bateri 800 mAh me jetegjatësi deri në 240 orë. Dimensionet e celularit janë 122 x 85.5 x 14 mm dhe peshon 73 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8595181127858
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
650
Kodi i prodhuesit:
A321WT
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
122
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
73
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Aligator A321 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE