Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Aligator A431, 800 mAh, i zi + mbajtëse karikuese

Kodi i produktit:
232530
EAN:
8595181116647
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Standardet e celularit:
GSM
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Radio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari Aligator A431 me karakteristika të zakonshme është kryesisht i dazjnuar për personat e moshuar. Shkronjat dhe numrat në butona dhe mikrofoni janë të lehtë për tu përdorur. Telefoni është i përballueshëm dhe gjithashtu i përshtatshëm sidomos për personat që e përdorin për të kryer funksione bazike si psh. biseda telefonike dhe mesazhe. Mbajtësja karikuese ka konektorin e dyanshëm i cili funksionon pavarësisht se në cilën anë e vendosni telefonin, gjë që e bën karikimin shumë praktik. Telefoni tradicionalisht përmban një alarm, një kalkulator dhe një dritë në pjesën e përparme por gjithashtu mund të mbajë muzikë, FM radio dhe koha rregullohet automatikisht. Mund ta gjurmoni lokacionin e telefonit nga distanca apo të zgjeroni memorien duke përdorur kartën microSD. Konfigurimi butonit të sigurisë SOS ju mundëson të dërgoni një mesazh te kontakti i zgjedhur për raste emergjente dhe dërgon automatikisht lokacionin dhe kjo i mundëson personit që pranon mesazhin mund të gjurmojë në hartë vendndodhjen e celularit. Bateria 800 mAh mund të zgjasë mbi 240 orë në standby ose mbi 240 minuta gjatë një bisede telefonike. Ka dimensione 113 x 54 x 15 mm dhe peshon vetëm 80 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595181116647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
A431BG
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lansuar:
19. 3. 2018
Lartësia [mm]:
113
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
15

Bashkangjitja Celular Aligator A431 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE