Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Alcatel 2008G, 2.4", 2MP, i zi

Kodi i produktit:
258945
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
0,008
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4894461421186
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
0,36
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61.5
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
350
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1400
Kodi:
2008G-3EALCZ1
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
16+
Lansuar:
9. 4. 2019
Lartësia [mm]:
117
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Memoria operuese [GB]:
0,008
Memorie e brendshme [GB]:
0,016
Numri i bërthamave të procesorit:
1
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
ALCATEL
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12.5

Bashkangjitja Celular Alcatel 2008G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE