Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Aligator V710 Senior, 2.8", i kuq/argjendtë + mbajtëse karikimi

Kodi i produktit:
273564
Besueshmëria:
100 %
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Celular i besueshëm me trup kompakt dhe të lehtë dhe funksionim vërtet të thjeshtë, i cili do të vlerësohet veçanërisht nga të moshuarit. Aligator V710 Senior është shumë i lehtë për t'u përdorur falë ekranit të tij të madh 2.8", i cili lexohet lehtë dhe tastierës së përshtatshme me butona të mëdhenj. Celulari është i pajisur me një buton shpëtimi SOS i cili, kur shtypet, dërgon një SMS automatik tek kontaktet paravendosura, duke treguar pozicionin e celularit në hartë. Kjo veçori ju lejon të dini menjëherë se ku është personi dhe kush ka nevojë për ndihmën e tyre. Funksioni SOS mund të përdoret gjithashtu në mënyrë të kundërt, në mënyrë që personat e rënë dakord më parë të mund të kërkojnë informacione për vendndodhjen nga pronari i celularit përmes SMS. Celulari gjithashtu do t'ju befasojë me jetën e tij të gjatë të baterisë, e cila me besueshmëri zgjat deri në 8 ditë gatishmëri me një karikim të vetëm. Kur celulari juaj shkarkohet, ai thjesht vendoset në mbajtësen e karikimit. Mbajtësja është përfshirë gjithashtu. Ky celular me një ekran 2.8 " ka një rezolucion prej 240 x 320 piksel. Bateria Li-Ion ka një kapacitet prej 800 mAh. Memoria e celularit për 300 kontakte dhe 100 mesazhe SMS. Ofron mbështetje për dy karta SIM dhe një kartë microSD. Celulari përmban tregues LED, orë alarmi, kalkulator, dritë, FM radio, dhe mbështetje për SIM toolkit. Poashtu, celulari përmban Bluetooth, kamerë VGA, riprodhim muzikor dhe video, dhe funksion për caktim automatik të kohës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Buton SOS:
Dual SIM:
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
56
Kapaciteti i baterisë mAh:
800
Kohëzgjatja maksimale e bisedës orë:
8
Lansuar më:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
105
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit inç:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
99
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia mm:
16.9

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE