Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Aligator V710 Senior, 2.8", i zi/argjendtë + mbajtëse karikimi

Kodi i produktit:
273563
Besueshmëria:
100 %
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Buton SOS:
Dual SIM:
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
56
Kapaciteti i baterisë mAh:
800
Kohëzgjatja maksimale e bisedës orë:
8
Lansuar më:
18. 10. 2019
Lartësia mm:
105
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit inç:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
99
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia mm:
16.9

Bashkangjitja Celular Aligator V710 Senior edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE